Strona klubowa

Logowanie

Trening

Trening:

Zapraszamy wszystkich piłkarzy klubu KS Leżenica na treningi we wtorki i czwartki o godz. 18:00.

Kto zdrów i pełen wigoru to zapraszamy go na trening. Jak mówi stare powiedzenie:

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Dołącz do nas

Pajacyk, Wspieraj Dobro, Okruszek, Polskie Serce, Habitat, Pusta Miska, Wyklikaj Żywność - Kliknij i Pomóż

Aktualności

Gładka wygrana w derbach z Zawadą.

• autor: tobiasz1517, 2016-09-28 18:10

Skład Leżenicy: Piotr Wawryn, Krystian Grzymski ( 90' Rafał Fendorf), Bartłomiej Kuzka, Michał Kurkiewicz, Kamil Grochowski, Tobiasz Fiuk ( 65' Mateusz Rak), Piotr Majtyka, Dawid Pruciak ( 70' Patryk Ziarkowski), Mariusz Domińczak, Michał Sembratowicz, Arkadiusz Żyliński ( 80' Adam Jabłoński)

W niedzielę o godzinie 11:00 stanęły naprzeciw siebie drużyny KS Leżenicy i  Leśni Zawady. Faworytem tego spotkania byli gospodarze i od pierwszych minut próbowali to udowodnić. Dwa niezłe strzały z dystansu w naszym wykonaniu były dopiero ostrzeżeniem. W 18 minucie do piłki ustawionej na około trzydziestym metrze podszedł Piotr Majtyka. Jego dośrodkowanie wylądowało na poprzeczce, ale z najbliższej odległości tą centrę dobił Bartłomiej Kuzka i mieliśmy 1:0. Po objęciu prowadzenia po obu stronach widzieliśmy dużo niedokładnych zagrań. Taki obrót spraw zadziałał na naszą korzyść, bo z dwóch drużyn bardziej uśpiła się Zawada i przez to w 43 minucie  straciła drugą bramkę. Gol wpadł po szybkiej wymianie kilku podań i dośrodkowaniu piłki prosto na głowę Mariusza Domińczaka.

Na drugą część konfrontacji Leżenica wyszła bardzo skoncentrowana dzięki czemu pod jej bramką nie bywało gorąco. W 63 minucie  dobiliśmy przeciwników golem na 3:0. Tym razem dośrodkowywał Kamil Grochowski, a z pomyłki obrońcy w polu karnym skorzystał Arkadiusz Żyliński pewnie umieszczając futbolówkę w siatce. Od tego momentu przyjezdni byli już zrezygnowani, a my tworzyliśmy kolejne okazje bramkowe. Gola w swoje urodziny mógł strzelić Dawid Pruciak, lecz przegrał pojedynek z bramkarzem. Następnie w stuprocentowej sytuacji znalazł się Arkadiusz Żyliński, który postanowił zagrać jeszcze do Mariusza Domińczaka, niestety nasz zawodnik nie zdążył do dobrze zagranej piłki. W końcówce meczu z kilku metrów do siatki nie trafił Michał Kurkiewicz.